Yıldızım Sensin Bulgaristan Kırcaali Seçmeleri

Haziran ayında TRT-1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Yıldızım Sensin yarışma programı seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Yıldızım Sensin programı seçmeleri yurtiçi ve yurtdışında yapılmaktadır. Yurtdışı dahilinde Yıldızım Sensin Bulgaristan Kırcaali ilinde seçmeler yapılacaktır. Kırcaali Ömer Lütfi Kültür Derneğinde, 18 Mayıs 2011 Çarşamba günü yapılacak olan seçmelere 18 yaşından büyük herkes katılabilecek.

Yıldızım Sensin programı resmi internet sitesi www.yildizimsensin.tv den yapılan açıklamanın tam metni şu şekilde :

“Yeteneklerin serilendiği, müzik ağırlıklı yarışma programı Yıldızım Sensin; TRT-1’de haziran ayında başlıyor.Sesine güvenen, mizaha kabiliyetli ya da kendine özgü farklı bir yeteneği olduğuna inanan 18 yaşından büyük herkes; programa yarışmacı olarak katılabilecek.

Yarışmacılar, her hafta Türk Sanat Müziği, Türk halk müziği, Türk pop müziği ya da arabesk tarzından herhangi birinde seçtikleri parçaları ses eğitmenleriyle birlikte çalışarak söyleyecekler. Canlı yayın günlerinde ise Metin Özülkü’nün şefliğindeki 40 kişilik dev orkestra eşliğinde performanslarını sergileyecekler. Mizaha kabiliyeti olan olanlar ise oyuncu koçlarıyla birlikte yeni skeç, taklit ya da komedi oyunu için hazırlanacaklar. Her hafta oylarıyla yarışmacılara destek olan izleyiciler, finalde en yüksek oyu alanın yıldız olmasını sağlayacak.

Siz de yıldız olmak istiyorsanız, yurtiçi ve yurtdışında 25 noktadaki seçmelere herhangi bir müzik türündeki parçayla katılın! İsterseniz enstrümanınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Önceden hazırladığınız bir skeci oynayarak ya da taklit yaparak mizah yeteneğinizi gösterin! Saat 10:00’dan itibaren yapılacak seçmelerde dolduracağınız başvuru formlarındaki iletişim bilgilerinize sonuçlar bildirilecektir.”

Aşağıda verilen video ile Yıldızım Sensin program tanıtımını izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir