Kırcaali Belgeseli

Olay Tv’de yayınlanmış olan Rumeli’den Anadolu’ya programının ilk bölümü, Kırcaali Bulgaristan. 2010 yılında yapılmış olan program, sizlere belgesel tadı veriyor. Rumeli’den Anadolu’ya Kırcaali bölümünde şehirle ilgili açıklayıcı bilgiler verilmiş. Hatta bu bilgiler ansiklopedik türden olup bol bol Kırcaali görüntüleri yer alıyor. Daha önce bölgeye hiç gitmemiş kişilerde merak uyandıracak, bölgeyi bilenler için ise anıları tazeleyecek bir yapım olmuş. Programda ; Kırcali merkez park, kırcali camisi, kırcali müzesi, arda kıyıları ve Kırcali üniversitesiden görüntüler mevcut. Bu görüntülere kimi zaman sunucunun açıklayıcı bilgileri kimi zaman ise bulgarca çalan müzikler eşlik ediyor.

Belgesel Künyesi :

İsim : Rumeli’den Anadolu’ya Kırcaali Bulgaristan
Yapım Yılı : 2010
Yayınlandığı Kanal : Olay Tv
Süre : 44 dakika

One comment on “Kırcaali Belgeseli

  1. Muharrem diyor ki:

    Bu programın yeni bölümleri ve Bulgaristan’ın köyleri de dahil olmak üzere tüm güzelliklerini içeren yeni bölümler Olay Tv ekranlarında Çarşamba günleri 21.45’te yayınlanmaya başladı. Bizler çekim yaparken çok büyük keyif alıyoruz. amacımız siz Bulgaristan türklerinin özlemini bir nebze de olsa giderebilmek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>