Kırcaali Behi Butik Otel

Behi Butik Otel, Bulgaristan Kırcaali merkezinde bulunan, 3 yıldızlı konfor sağlayan bir otel olarak karşımıza çıkıyor. Şık ve modern bir tasarıma sahip otel, Bulgaristan’da farklı sektörlerde hizmet sağlayan “Behi” firmasına ait. Firmanın sahibinin Türk bir girişimci olduğunu da belirtelim.

Behi Butik Hotel İmkanlar ve Hizmetler

3 yıldızlı konfor, lobi bar, fasilite merkezi (masaj salonu), oda servisi, çamaşırhane ve kuru temizleme, kablosuz internet erişimi, ücretsiz otopark.

Kırcali Behi Butik Otel Oda Seçenekleri

  • Standart Tek Kişilik Oda
  • Standart Çift Kişilik Oda
  • Lüks Çift Kişilik Oda
  • Stüdyo
  • Büyük Daire
  • VİP Daire

Lobi Bar

İş toplantıları ve sabah kahve yudumlamak için uygun bir mekan. zengin menüsü sayesinde kahvenizi hafif bir yemek ya da pasta eşliğinde içebiliyorsunuz. Lobi Bar’da alkollü ve alkolsüz içeçekler, aparatif atıştırmalıklar, salatalar ve hafif yemekler sunulmakta.

Fasilite Merkezi (Masaj Salonu)

Müşterilerin bakımını ve konforunu sağlamak için Fasilite Merkezinde ; klasik masaj, fizik tedavi masajı, çikolota terapi masajı, volkanik taş masajı, bal terapisi masajı gibi seçenekler sunuluyor.

Restoran

Otel müşterileri için yemekler sunulmaktadır.  Ayrıca kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, aile kutlamaları, balo ve akşam yemekleri için uygun bir yer.

Hotel Behi İletişim Bilgileri

Bulgarca İsim : ????? ????? ????

İngilizce İsim : Boutique Hotel Behi

Adres : 6600 Kırcaali, Georgi Kondolov sok. No:12

Telefon : (+359) 0361 88 2 88

İnternet Sitesi : www.hotelbehi.com

email : hotelbehi[at]firma-behi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir