Elnino’dan Düğün Filmi

Uzun yıllardır tanıdığımız Bulgaristan Kırcaali doğumlu Elnino yeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. Çektiği klipler ve Balkan Panayırı organizasyonuyla Bulgaristan Göçmenleri tarafından tanınan sanatçı, Bursaspor için yaptığı parçayla tüm Türkiye tarafından tanınmayı başarmıştı. Şimdi ise Düğün Filmi hizmetiyle karşımıza çıkıyor.

Tanıdıkların, akrabaların birbirleriyle yegane görüşme fırsatı olan düğünler, gerek damat tarafı gerekse de gelin tarafı için günümüzde büyük önem taşıyor. Aylar öncesinden başlayan telaş ve koşuşturmacanın tamamı, sadece düğün günü için. İşte bu noktada Elnino Düğün Filmi ile bu yaşanılanları profesyonel olarak sevdiklerinize izletme fırsatını sizlere sunuyor. Klip çekmedeki başarısını bildiğimiz Elnino, bu işin hakkınıda verecek gibi görünüyor. Nitekim tanıtım amaçlı hazırlanmış olan düğün filmleri iddiayı doğrular nitelikte.

Peki nasıl olacak bu düğün filmi diyorsanız, bakın Elnino bunu nasıl açıklamıış :

“Türkiye’nin ilk düğün filmi… Sıradan düğün albümlerinden sıkıldıysanız size de film çekelim. Düğün öncesi gezi, alışveriş, özel çekimler ve düğün gününün en ince hazırlıklarını filminize yansıtalım. HD video kalitesiyle düğünden sonra fotoğraf albümünün yanında herkese izletebileceğiniz filminiz olsun. Panoramik Düğün Albümü ve yanında birçok hediyeside bizden olsun.”

Bu arada düğün demişken sadece mutlu bir yuva kurmaya yönelik düğünler anlaşılmasın, geleceğin parlak çocukları için düzenenlenen sünnet düğün filmleride yaptırabilirsiniz. Aşağıdan Elnino Düğün Filmi Video’larını izleyerek konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle Arda’nın sünnet düğünü için hazırlanmış video benim favarim, çok sempatik olmuş. Daha detaylı bilgi için ve filmlerin tam versiyonlarını izlemek için www.elnino.gen.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Evlilik Düğünü Tanıtım Videosu :

Arda Sünnet Düğünü Tanıtım Videosu :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir